Hyperautomation nedir ?

Yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojileriyle daha güçlü otomasyonlar !


Hyperautomation , proses  otomasyonunun çeşitli bileşenlerini bir araya getirerek  daha güçlü otomasyonlar yapmanıza olanak sağlar. 
Özünde robotik süreç otomasyonu (RPA) ile başlar ve 
yapay zeka (AI), makine öğrenimi(ML), process mining, ve diğer gelişmiş araçlar ile otomasyonun kapasitesini artırır.   
Hyperautomation'ın, ana çıkış noktası gittikçe daha fazla işi otomasyona dönüştürmek ve dönüşümün bir parçası olmak için tüm parametreleri tek bir yerde toplamaktır.

Alternative Text
Alternative Text

Gartner'ın 2020 için En İyi 10 Stratejik Teknoloji Eğilimi Araştırması

Gartner'a göre, 2024'e kadar, kuruluşlar Hyperautomation teknolojilerini yeniden tasarlanmış operasyonel süreçlerle birleştirerek operasyonel maliyetleri %30 oranında azaltacaktır.
Ana hedef olmasa da, hyperautomation genellikle kuruluşun dijital bir ikizinin (DTO) 
yaratılmasıyla sonuçlanır. .


Daha fAZLASI İÇİNUipath Platformu Hyperautomation İçin Hazır !

Hyperoutomation faydaları nelerdir?


Yapay zeka destekli yazılım robotları sayesinde artık çok daha hızlı ve etki alanı yüksek otomasyonlar geliştirin.Robotların artan yetenekleri ile daha fazla uyum, daha az risk ve daha fazla üretkenlik sizi bekliyor !
Hyperoutomation ile birlikte çalışanlarınız otomasyon yolculuğun da daha etkin olacak ve komplike süreçler robota yaptırılarak hem kurumunuz hem de çalışanlarınız kazanacak.

Alternative Text

AI Teknolojisini Kullanın

Gelişen Al (Yapay zeka) teknolojisi ile tüm olası iş süreçlerini hızlı bir şekilde belirleyin kurgulayın ve süreç haline getirin.

Birlikte Çalışın

İş birimleri ve teknik ekip artık daha fazla etkileşimde bulunarak çalışacak ve daha verimli otomasyon projeleri ortaya çıkmış olacak.

Alternative Text
Alternative Text

Karmaşık işleri robota yaptırın

İnsanların ve robotların birlikte çalışarak temel süreçlerden daha karmaşık, uzun soluklu süreçleri robota yaptırarak insan hatalarını en aza indirin ve tasarruf sağlayın.

Otomasyon sürecini yönetin

Otomasyon için yeni süreçler keşfetmekten yatırım getirisini ölçmeye kadar otomasyonun tüm döngüsünü büyük ölçekte yönetin.

Alternative Text