UiPath Robot

Robotlarımız tekrarlayan önemli görevlerinizi yerine getirirken siz stratejinizi belirleyin

Robotları tanıyın

UiPath yazılım robotları akıllı, güvenilir, esnek ve çok çeşitli görevleri üstlenir. Ayrıca derlemesi ve yönetimi de kolaydır. Hızlı bir şekilde verimlilik ve daha yüksek performans sağlar. UiPath Enterprise RPA Platformu'nun temel bir bileşenidir. Robotlar, UiPath Studio'da tasarlanan otomasyon iş akışını yürütür ve merkezi olarak UiPath Orchestrator'dan yönetilebilir. Farklı ve çeşitli otomasyon senaryolarını karşılamak için, hem Attended* (Katılımlı) hem de Unattended* (Katılımsız) robotlar sunar.

Alternative Text


Notice: Undefined index: color in C:\Inetpub\vhosts\wy.com.tr\tr.vbm.com.tr\wp-content\plugins\thesaasx\gutenberg\components\card\render.php on line 16

Notice: Undefined index: color in C:\Inetpub\vhosts\wy.com.tr\tr.vbm.com.tr\wp-content\plugins\thesaasx\gutenberg\components\card\render.php on line 16

Tüm işlerinizi..

Robotlar birçok ana beceri içerir. Yapısal olan, yarı yapısal ve yapısal olmayan türdeki içerikler de dahil olmak üzere herhangi bir uygulama, belge veya veritabanındaki içeriği okuyabilir, kategorize edebilir ve işleyebilir. Akıllı OCR (Google, Microsoft ve ABBYY), Doğal Dil İşleme ve Makine Öğrenmesi gibi bilişsel geliştirmelerle, robotlarınıza kolayca yeni akıllı beceriler ekleyebilir ve en gelişmiş otomasyonları bile oluşturabilirsiniz.

Alternative Text
Alternative Text

... en güvenli şekilde otomatize edin.

Robotlar bir insan gibi, ekrandaki nesnelerin hareketini görebilir ve dinamik olarak onlara uyum sağlayabilir. Robotlar, en zor koşullarda son derece hızlı ve hassas otomasyon gerçekleştirmelerini sağlayan, Computer Vision ile Derin Öğrenme kullanabilir. SAP, Oracle, Citrix ve Mainframe işlemlerinde sektör liderleridir ve herhangi bir lokal, legacy veya bulut uygulamasını otomatize hale getirebilirler.

Temel Özellikler


Google Suite Otomasyonu

G-drive, Mail ve Sheets için toplamda 16 temel activity ile G-Suite desteklenir. Bunlar, dosya erişimi, e-posta gönderip alma ve Sheets uygulamasındaki hücreler, sütunlar, satırlar, aralıklar ve dosyalar için okuma / yazma işlemlerini içerir.

Microsoft Office Otomasyonu

Robotlar Excel'de veri okuma, yazma, taşıma, düzenleme, kopyalama, bulma, filtreleme ve verilere formül uygulama gibi işlemleri otomatikleştirebilir. Word'de rapor oluşturma, dosyalardaki resim ve tabloları değiştirme gibi işlemleri de otomatikleştirebilir.

Esnek Attended Robotlar

Robotlarınız runtime sırasında dinamik olarak güncellenen süreç değişkenlerini kullanarak üçüncü taraf uygulamaları kolayca entegre edebilir ve HTML formları aracılığıyla etkileşime girebilir. Robotlar, kullanıcı oturum açtıktan hemen sonra otomatik olarak çalışmaya başlayabilir.

Masaüstü Otomasyonu

Uygulama kullanıcı ara yüzündeki insan eylemlerini otomatik hale getirir.

Web Otomasyonu

HTML tabanlı tarayıcı arayüzündeki insan eylemlerini otomatize eder.

Kurumsal İş Otomasyonu

Kurumsal uygulamaların kurallara dayalı süreçlerini etkin bir şekilde otomatize edebilmek için Computer Vision ve Image Recognition teknolojilerini de kullanır.

Merkezileşmiş Konfigürasyon

Robotları Orchestrator üzerinden otomatik olarak yapılandırabilir ve görevlendirebilirsiniz.Fiziksel
yapılandırmaya gerek yoktur, uzaktan yapılabilir. Bu yönetim şekli global iş birimleri için kolaylık sağlar.

Mainframe Otomasyonu

Terminal emülatörler (Attachmate, Rumba, vb.) arayüzleri kullanarak Mainframe uygulamalar için kural tabanlı süreçleri otomatize eder.

SAP Otomasyonu

SAP Business API (BAPI) desteği, yüksek güvenlik ve güvenilirlikle karmaşık SAP süreçlerinin otomasyonunu basitleştirir. Kodlama gerektirmediğinden ve tüm SAP sürümleriyle uyumlu olduğundan SAP BAPI'nin kullanımı kolaydır.

Computer Vision Tabanlı Otomasyon

Robotların özellikler ve koordinatlardan ziyade ekran nesnelerini içeriksel olarak görmelerini sağlayan yenilikçi teknoloji sayesinde sektördeki en hızlı, en kesin ve güvenilir otomasyonu mümkün kılar.

Screen Scraping

Masaüstü ve web uygulama ekranlarından %100 doğrulukla veri çıkarmayı otomatikleştirir. Eski uygulamalar tarafından desteklenen işlemleri otomatikleştirmek için çok önemli bir teknolojidir.

Web Scraping

Sektör lideri veri kazıma teknolojisi ile birden fazla sayfadan veri ayıklayarak otomasyonlarınıza kullanmanızı sağlar.

Metin Tabanlı Otomasyon

İlgili metni otomasyon işlemleri için referans noktası (anchor based) olarak kullanan yenilikçi teknoloji.

E-posta Otomasyonu

Robotlar; Outlook, Exchange, Gmail veya başka bir sağlayıcıdan e-postaları / ekleri almayı, okumayı ve göndermeyi otomatize eder.

BT Otomasyonu

PowerShell komutlarını iş akışlarına entegre ederek BT yönetimi ve konfigürasyon işlemlerini otomatikleştirir.

Arka Planda Çalışan Otomasyon

Robotlar, arka planda otomatik iş akışlarını çalıştırırken kullanıcıların ekranlarını kullanabilmelerini ve diğer görevlerini yapabilmelerini sağlar.

Kilitli Ekranda Süreçleri Çalıştırın

Robotlar kurumsal güvenlik standartlarına uyar ve kilitli ekranların arka planında otomatize edilmiş süreçleri çalıştırabilirler.

Otomatik Windows Oturumu Açma

Unattended robotlar, otomatik olarak bir Windows oturumu açarak, tamamen kendi başlarına süreç otomasyonunu çalıştırabilir.