UiPath Enterprise RPA Platform

RPA teknolojisinin gelecekte vardığı ilk durak

UiPath Enterprise RPA Platformunu tanıyın

UiPath Enterprise RPA Platformu manuel, kurallara dayalı, tekrarlayan işlemlerin hızlı bir şekilde otomasyonunu sağlar. Tüm dünyada işletme ve devlet kurumları için milyonlarca görevi otomatize etmek için kullanılmıştır.

Alternative Text

Temelde üç güçlü bileşen UiPath platformunu oluşturur

UiPath Platformu bileşenleri performans, maliyet ve kullanıcı deneyiminde size rekabet avantajı sağlayan benzersiz, yenilikçi, uçtan uca çözümler sunmak için birlikte mükemmel bir uyumla çalışır.

UiPath Studio ile
Otomasyonunuzu tasarlayın

Studio, Robotlar için otomasyonları tasarladığınız yerdir. Tek satır kod yazmadan, önceden oluşturulmuş activity kütüphanesinden faydalanarak sürükle-bırak yöntemiyle tasarım yapmak oldukça kolaydır. Standart işlemler için hazır otomasyon bileşenleri ile süreç geliştirmelerinizi hızlandırabilirsiniz.

Karmaşık senaryolar için VB.Net, C#, Python ve Java gibi desteklenen yazılım dillerinin tüm özelliklerinden yararlanarak güçlü iş akışları tasarlayabilirsiniz.

Sektörde en çok tercih edilen geliştirme ortamı olan Studio süreçlerinizi otomasyona uygun hale getirmek için tasarlandı.Sizde otomasyon yolculuğunuza ücretsiz denemeyle hemen şimdi başlayabilirsiniz.


Daha Fazla
Alternative Text
Alternative Text

UiPath Orchestrator ile
Robotlarınızı yönetin

Orchestrator dijital iş gücünüzü yönettiğiniz merkezi kontrol panelidir. Şirket genelinde dijital iş gücünüzü ister bir web tarayıcısından ister mobil uygulamadan güvenli bir şekilde planlayın, yönetin ve kontrol edin. Gerçek zamanlı izleme ile, organizasyon genelinde deploy edilen tüm süreçlerinizi izlemenizi sağlar.


Daha Fazla

UiPath Robots ile
robotlarınızı yönetin

Robotlar, Studio ortamında geliştirilmiş ve Orchestrator üzerinde zaman planlaması yapılmış süreçleri çalıştıran dijital işçilerdir.

UiPath katılımlı (attended) ve katılımsız (unattended) robotlar (veya ikisinin bir karışımını) sunar. Katılımlı robotlar, on yüzde yapılan işlemleri otomatikleştirmek için kullanıcılarla işbirliği içinde çalışır. Katılımsız robotlar,veri işleme süreçlerini otomatikleştirmek için arka planda veya sanal ortamlarda otonom olarak çalışır.

Bu çok yönlü robotlar çok çeşitli sistemlerle uyumludur ve Citrix, desktop, web, SAP, mainframe ve diğer birçok sistemdeki iş akışlarını otamasyona dönüştürebilir.


Daha Fazla
Alternative Text

Öğrenme ve işbirliği için harika bir topluluk

RPA alanında çalışan veya bu alana ilgi duyan insanların eğitimler alarak yeni bilgiler öğrenebileceği, bu bilgiler ışığında yeni projeler yaparken başka insanlarla tartışabileceği, harika bir ortamdır.
Sizde aşağıda belirtilen geniş kapsamlı ekosisteme göz atarak aramıza katılın ve RPA dünyasındaki yerinizi alın !UiPath Connect!

Connect! kullanıcı merkezli bir topluluk ekosistemidir. UiPath deneyiminize ilk adım olarak, burdan başlayabilirsiniz.UiPath Connet ile topluluğu keşfedebilir,RPA becerilerinizi geliştirebilir ve dünyanın dört bir yanından ekip arkadaşları edinerek projeler geliştirebilirsiniz.

RPA Sosyal Ağına Siz de Katılın

UiPath  Academy 

UiPath Akademi ile RPA kariyerinize başlayın! İlk açık çevrimiçi RPA eğitim platformu olan Akademi sayesinde, otomasyon dünyasında yepyeni işleri keşfedin. Academy’deki eğitimler ile ister bir RPA iş analisti, ister RPA geliştiricisi isterseniz de proje yöneticisi olabilirsiniz.

RPA Akademi İle Öğrenmeye Başla

UiPath Go!

UiPath Go! şirketlere ve geliştiricilere, yeniden kullanılabilir otomasyon bileşenleri, API’ler ve servislerle dolu işbirliğine dayalı bir pazar yeri sunar.Sektördeki uzmanlığınızı ortaya koyarak bu platforma özel içerikler ve aktiviteler üreterek kendinize yeni iş imkanları sağlayabilirsiniz.

RPA Çözümlerinizi Hızlandırın

UiPath Forum

UiPath forum ile 40.000’den fazla geliştiriciyle iletişim kurabilir sorularınız sorabilir ve tartışabilirsiniz. Studio, Orchestrator ve Robotlardan özellik taleplerine ve RPA iş fırsatlarına kadar her şeyi kapsayan kanallarla, UiPath Forum’da herkes için bir şeyler var.

Uipath Forum’u İnceleyin